SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KTM 125cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor
Lloji :
KTM
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
12,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2003
ID e produktit :
138980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet KTM 125cc ne gjendje te rregullt full servis ndrrim me Full 250 shtoj pare viber +38649293975
Informata rreth publikuesit
Doni
Bronx, New York
+38649293975
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »