SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa 1.7 DTI viti 2002
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '17
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
138989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel corsa 1.7 DTI dizell viti 2002
vetura ka 172.000 km
vetura esht e posa ardhur nga franca
-----tele 044111148-----------------------------------------------qmimi 2350 euro-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------golf 4 pacific-golf 4 pacifik.-----opel corsa-opel meriva--golf 4 pacific.golf 5.golf 6. golf 7.opel astra. opel meriva.opel zafira.opel corsa.golf 4 pacifik.peugeot 206.peugeot 307. citroen c3.citroen c4.citroen c5.bmw 320.bmw 530.bmw x5.bmw x6.fiat punto.fiat stilo.tenault clio.mercedes c220.mercedes e 220.mercedes a170.mercedes b200.ford fiesta.ford.fiat.golf.golf 4.alfa romeo 147.opel combo.opel agila.mercedes ML.toyota .vw polo. vw caddy.vw passat. vw pasat.vw lupo.
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
044354454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »