SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT CC 2.0 TDI HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
139010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri e mbyllt , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike dhe memory , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , navigacion GPS TV HD , kamer mbrapa , tempomat ,
bordkompjuter , vet parkim (PARK ASSIST) , radio CD SD CARD ,
amortizatoret sport dhe comfort , AUTO HOLD , abs , esp , airbag ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , dritaret elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-passat-cc-2-0-tdi-highline 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »