SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X1 XDRIVE 23DA MPAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW X1
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
139011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderuesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te kuqe , ulset me ngrohje ,
ulset sport , dritat LED , dritat BI XENON , bordkompjuter ,
navigacion GPS TV HD , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
tempomat , abs , esp , airbag , radio CD USB , dritaret elektrike ,
fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x1-xdrive-23da 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »