SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3X SLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2016
ID e produktit :
139013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 7 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur dhe ALCANTARA , ulset sport ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset elektrike dhe memory ,
dritat BI XENON MATRIX HEADLIGHTS sistem , dritat LED para dhe mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , i hapur lart PANORAM , AUDI VIRTUAL COCKPIT ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , KAMER mbrapa , tempomat ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , zerimin BOSE AUDIO ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO , abs , esp , airbag , radio CD SD USB ,
FELLNE 21 COLL . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-q7-3-0-tdi-quattro-3x-sline 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »