SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kombi T2 1.7-1988
Çmimi fillestar :
€1,200.00
Ju kurseni :
€204.00 (17% zbritje)
Çmimi :
€996.00 Çmimi rritet në €1,200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW T2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1988
ID e produktit :
139020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi T2 1.7 Dizell 1988
Osht i rujtun nr kontaktues 044-316-477 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
044316477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »