SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 2.0 DSG 2008
Çmimi fillestar :
€5,700.00
Ju kurseni :
€200.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€5,500.00 Çmimi rritet në €5,700.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:57
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
139027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 TDI. DSG. Viti:12.2008 Klim Abs Central Airbag I posa ardhur nga Gjermania. 197000km ne gjendje shum te mir. Tel.+Viber:044226043

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
044226043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »