SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter sym
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
9,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Psh. Shitet skuteri sym i ardhur na ch me dogan tpaguar per mëshum informata na kontaktonin ne nr.044673280Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Ferizaj
045925568
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »