SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Passat 2.0 Dsg me dogan full opsion
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:33
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,294
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passatin viti i prodhimit 12.2005 automatic dsg me liber servisi sensora parkingi para dhe mas ulset me nxemje ulset me nxemje klimatronik fellne gomat e reja shume ne gjendje te mire shum i paqt si mrena ashtu dhe jasht 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »