SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 1.9 TDI 2006
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
139031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 TDI 2006 77kw Klim Abs Airbag Central i posardhur nga Gjermani ne gjendje shum te mir Tel.+Viber:044226043Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
044226043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »