SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Touran 2.0 TDI -2007
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran 2.0 TDI Viti:2007 klim abs central airbag i posa ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir Tel.+Viber: 044226043 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
044226043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »