SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 2.0 Dti -2004
Çmimi fillestar :
€4,200.00
Ju kurseni :
€300.00 (8% zbritje)
Çmimi :
€3,900.00 Çmimi rritet në €4,200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:09
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
139035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 2.0 DTI viti:2004 klim abs airbag i regjistruar ne rks edhe 10muaj ne gjendje te mir teknike Tel.+Viber :044226043

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
044226043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »