SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf IV 1.9 TDI 77kw Ocean 2003
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
139037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf IV 1.9 TDi 77kw Ocena Viti:2003 Klim Abs Central Airbag ne gjendje shum te mir i regjistruar ne rks Tel.+Viber:044226043

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
044226043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »