SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 TDI 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
139041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te rregullt me regjistrim edhe 1 vjet.Ka tempomat dhe karrikat me nxemje.Servis te kryer.Viti i prodhimit 2005

Per me shum informata tel : 044 431 314
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Pristina
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »