SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes C200 2.2 CDI -12.2000
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Lloji :
Mercedes C 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
139044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C200 2.2 CDI Viti:12.2000 Klim Airbag Abs Central Ne gjendje shum te mir i regjistruar ne rks Tel.+Viber:044226043Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
044226043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »