SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bmw 530
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '16
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 530 diezel viti 2005Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arton
Prishtinë
+37744434835
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »