SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf Plus 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:24
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
139048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Volkswagen
Golf 5 - Plus
1.9 TDI
Manuel - 5 Shpejtesi
Klim - Ac
Abs
Esp
Airbag
Cd-player
Senzora Mrapa
Board Computer
Viti 2005
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Hirit Metalike
CCM : 1896
KW : 77
Km : 189.000
Vetura Eshte me Dogan ( Depo Doganore )
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
045806805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »