SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 511cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,088
Motori (kubik) :
511.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz
Sprinter 511 Cdi
Viti 2007 
182088km
Me dogan 
Manuel 6 shpejtsi 
Gjendje Shum tmir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »