SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peuogeot 207 FaceLift 2010
Çmimi fillestar :
€6,600.00
Ju kurseni :
€400.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€6,200.00 Çmimi rritet në €6,600.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2010
ID e produktit :
139050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Peugeot 207 1.4 hdi me 158000 km, vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike nuk ka nevoj per asnje investim, regjistrimi i pare ne RKS e posa ardhur nga franca, ka regjitrim edhe 1 vit dhe eshte e servisuar komplet. Vetura ka keto opcione: Abs,esp, radio/cd, board computer, klime, ka fellne e aluminit origjinale 15" dhe bandashat per dimer. Veturen mund ta kontrolloni per km dhe per qdo gje ne servis nese jeni te ineresuar, arsyeja e shitjes mosperdorimi. Nr: 044/434-676Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ernes
Pristina
044434676
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »