SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rang rover 3.6 dizell pa dogan full extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:05
Lloji :
RANGE ROVER
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
3.60
Viti :
2009
ID e produktit :
139056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e rujtur si jashte ashtu edhe nga mrenda pa dogan me liber servisi prej zvicrre i ardhur per me shum ne 045333348 app 049160160
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
049160160
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »