SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 511 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,878
Motori (kubik) :
511.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz Sprinter 
511 Cdi
Klim 
Manuel 6 shpejtsi
177878km 
Pa dogan Viti 12.12.2008

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »