SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia Carnival
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Lloji :
Kia Carnival
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
2002
ID e produktit :
139061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bej ndrrim tmundshum me Vetura tjeraEsht ne gjendje trregulltGomat dimroreServisi posa i kryer para 1 jave5 muj regjistrimXhamat Elektronike 7 ulse & 5 DyerKlim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
045 381-227
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »