SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa 1.4
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1994
ID e produktit :
139070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa 1.4 i vitit 1994 per mashum detaje me contactioni ne 045543979.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gzim
Gjilan
045543979
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »