SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet yamaha fj 1200
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '17
Lloji :
Yamaha FJR1300A
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,147,483,647
Motori (kubik) :
749.00
Viti :
1987
ID e produktit :
139072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Motorr Yamaha FJ 1200
viti prodhimit - 87
gjendja motorrike - shum e mir
Kubikazha - 749 cc
Nr +37745801022 044345160
Informata rreth publikuesit
Fatos A
Lipjan
+37745801022
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »