SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 TDI MATCH BLUEMOTION 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:36
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
139076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonale, timonin sport , komandat ne timon ,, ulset allkatare, ulset me ngrohje ,ulset elektrike dhe memory , ulset sport , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,parking pilot (vetparking),sistemin start stop ,bordkopjuter ,radio CD SD CARD , abs , esp , airbag , fellne . etj FULL OSPIONE
Tel : +386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »