SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vito 109 cdi disel
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
139080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vito 109 2004 disel ne gjendje perfekte I sapo ardhur nga zvicra per ne shum informata na kontaktoni ne tel 044268893

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Almir
Marali
044268893
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »