SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 dizell -07
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
139081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel corsa 1.3 dizell viti 2007
vetura esht e posa ardhur nga gjermania
viti 2007
qmimi 5500 euro me dogan te pagume--------------------------- tele 044111148------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------opel corsa-opel meriva--golf 4 pacific.golf 5.golf 6. golf 7.opel astra. opel meriva.opel zafira.opel corsa.golf 4 pacifik.peugeot 206.peugeot 307. citroen c3.citroen c4.citroen c5.bmw 320.bmw 530.bmw x5.bmw x6.fiat punto.fiat stilo.tenault clio.mercedes c220.mercedes e 220.mercedes a170.mercedes b200.ford fiesta.ford.fiat.golf.golf 4.alfa romeo 147.opel combo.opel agila.mercedes ML.toyota .vw polo. vw caddy.vw passat. vw pasat.vw lupo.
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
044354454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »