SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf V TOUR 1.9 me 6 shpejtsi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
139085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 TOUR 1.9 TDI me 6 shpejtsi 2007 dhe posedon : 1 Vit Regjistrim , Liber Servisi , Tempomat , Ngjyra e vjollcë me 3 perla , Fellne te golf 7 GTI 16inch , Partikelfilter . Nxemje ne karrika , KlimaAutomatik, Karrika TOUR me qepje te kaltert, Timon 3sh, Hallogenka, 2 Qelsa me telekomand dhe nje i thjesht, Levizje e pasqyres se djatht ne Rikferc, Pastrimi me uj i farave para , Goma te reja , Dritare collor mbrapa . Nderrim nuk bejme me asgje !! Mund te na kontaktoni ne numra te telefonit : 0037744735780 (plus viber) 049350390.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Pristina
044735780
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »