SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet minicoper S
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Lloji :
Mini Cooper S
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
139086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet minicoper S viti 2003 i ardhur nga ch 1,6 benzin ka 200 mij km te kaluara,eshte shumm i ruajtun si nga mbrenda ashtu edhe nga jashtt qmimi 2200 euro. Nr tel 044 643 252

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Kosovo
044 643 252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »