SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 karavan 2005
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 tdiArdhun nga italyRagjistrimi par ne kosov Full nje vit regjistrimServisat fullGoma 4copa te rejaİpotek nuk eshte Vetur nuk ke nevoj per investim kurgjoShitet urgjent

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bülent
Prizren
+37744216204
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »