SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kombi WW T2 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW T2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
139110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kombi WW T2 4x4 ne gjendje te shum te mir motorr 1.9 i thjesht i ka tw ndrruar te 2 Trapat i ka te ri ash i qlajmruar nuk ka Denim per Informata mat Shumta Kontakt 049 178 487 + VIBER

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prizren
049-178-487
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »