SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SCANIA 300 2001 Kamion per Grombullimin e Mbeturinave
Çmimi :
€19,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Lloji :
Scania P94
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
242,500
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
2001
ID e produktit :
139115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SCANIA 94D 300Viti: 2001AutomatikPaisja e Mbeturinave FAUN 2001Ne Gjendje shume te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
Lipjan
044493684
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »