SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra J 2010 1.7d
Çmimi :
€9,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2010
ID e produktit :
139118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra J 144.mi tkalune me liber servisi ngjendje shum te mir .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Asaf
Pristina
00377-45-547-700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »