SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha R1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
Lloji :
Yamaha YZF-R1
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motori sportiv R1 ne gjendje shum te mir Shum i jeshum, i qlajmruar me dokumentacion te rregullt, viti prodhimit 2007, ngjyra motorit multikolor, 1000cc, perkthim i menjehershum, ndrrim i mundshem, per me shum info kontakto nr, +37744/471/553-viber +37745/697/428 +38649/745/126

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrust
Ferizaj
+37744/471/553
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »