SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamijon 612D dizel me tabela rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '17
Lloji :
Mercedes Vario
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1997
ID e produktit :
139133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamijon 612D dizel me tabela rks I qlajmruar me gjendje shum te mir viti 1997...Teli:...044-900-006..045-586-151...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fita
Vushtrri
044 900006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »