SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6 PLUS 2.0 TDI DSG 2009 RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:51
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
139139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET GOLF 6 PLUS 2.0 TDI DSG 2009
REXHISTRIM 6 MUJ
120.000 KM ME LIBER SERVISI
RRYPI REBRASNI I NDRRUM
2 QELSA DHE KODI
SENZOR PARKINGU PARA MRAPA
TUCH SCREN
KLIM TRONIKE
Çmimi me marrveshje
Informat: +377 44 672 282+ viber & 049 100 920Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Latif
Prishtinë
377 44 672 282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »