SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pasat C3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
Lloji :
Strathcarron
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat C3 2007 11muj regjistrim
Rigistrimi i par ne RKS me tgjitha servisimet e kryera
I ardhur nga zvicrra eshet ber gati per dimer me tgjitha paisjet gjithqka nta esht ne rregull nuk ka nevoj qe te investohet ne te
Mund te kontaktoni prej ores 10:00 deri22:00 twl 045 602 109
Informata rreth publikuesit
Bujar
045602109
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »