SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CITROEN C4 , 1,6 e-HDI / 2012 FULL OPCION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '17
Lloji :
Citroen C4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
139143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES CITROEN C4 , 1,6 e-HDI , VITI I PRODHIMIT 2012 , AUTOMATIK , I ARDHUR NGA ZVICRRA , 198.000 KM TE GARANTUARA ME LIBER SERVISIT DHE VULA TE CITROENIT.

TEL & VIBER: +37745323333

-SENZOR PARKINGU
-SENZOR SHIU
-KARRIGAT ME MASAZHA DHE GJYSMELIKUR
-SHPEJTSIT NE TIMON
-KOMANDA NE TIMON
-TEMPOMAT
-KLIMATRONIK
-NAVIGACION
-BLUETOOTH , AUX
-FRIGORIFER PER FTOHJEN E PIJEVE
-DRITAT AUTOMATIK
-PASQYRET AUTOMATIK PALOHEN KUR T MBYLLET VETURA
-6 SHPEJTSI
-NGJYRAT MBRENDA I NDRYSHOHEN , 5 LLOJE TE NGJYRAV.
-ECO MODE - FIKET VETURA GJAT PRITJEV NE KOLONA DHE SEMAFORA
-XHAMAT E ZI FABRIKISHT I SHKRUAN EDHE NE LIBREZ.
-4 GOMA TE DIMRIT TE REJA
ETJ ETJ.

TEL : 045 323 333
VIBER: +37745323333
Informata rreth publikuesit
Zachary
Ferizaj
045323333
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »