SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat CC 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '17
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
139146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Passat CC 2.0 TDI AUTOMATIK DSG, I Doganuar. I Importuar nga Zvicra.

Ndrrim nuk Bej.

* VW Passat CC 2.0 DSG TDI R LINE.
* Viti i prodhimit 2009
* KLIMATRONIC
* SENZORA Parkingu PARA dhe MRAPA
* Komanda ne Vallon
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Senzora Shiu
* Ngjyra e kafte metalike
* Radio USB AUX CD Micro SD, Touchscreen Monitor
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* Posedon 2 Qelsa
** Vetem Bleres Serioz. **
Informata rreth publikuesit
Driton
Gjilan
044691010
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »