SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 207 1.6HDI nga zvicra me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:26
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
139154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 207 1.6Hdi Me Dogan Zvicra.Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike ,Posedon Tempomat Abs ,Esp.Bordkompjuter,Klima Tronik,Senzor Shiu ,Senzor Dritav,Dritat Dynamik,Vetura Ka 157.mij kmh te Kaluara.Me Liber te servisit Kmh Japim Garancion.Per me shum Info Kontakto Ne 049739999
Informata rreth publikuesit
auto
Ferizaj
049739999
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »