SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN 1.9 TDI PA DOGANE -05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:54
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Gjurmues
ID e produktit :
139156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJTSI
PA DOGAN
KLIMA
AIRBAG
ABS
ULSE ME NGROHJE
BORD COMPJUTER
TEMPOMAT
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
KUK PER TERHEQJEN E RIMORKIOS
PER ME SHUM 045 209 616
Informata rreth publikuesit
Edonis
045 209 616
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »