SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1984.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
139160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 me motorr 2.0T me hargjime prej
5.5l./100km(extra-urban)
8.4l/100km(trafic-urban)
==========================
6.6l/100km MESATARJA
____________________________________
Mundsi ndrrimi me Golf5
---------------------------
Informata rreth publikuesit
Blert
Prishtinë
044456434
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »