SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz e270
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes 270
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
139169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes 044 152 285 049 152285

opel.polo.audi.mercedes.bmw.fiat,ford,nissan,land rover.peugeot.vw,renault.golf,passat,benzin,,dizel..limuzine.suzuki,mitsubishi.karavan.kombi.kamionet.banesa.lokale..apartmane.aparate.elektronike.Yamaha.Suzuki.Banes me qera.shitet banesa.Shitet shtëpia.Leshohet banesa me qira.Shes Ford.Kombi Mercedes-Benz.Renault Scenic.VW Golf 5.VW Golf 5 Plus.VW GOLF.GOLF.shitet vetura.PASSAT.
SHITET MERCEDES.POLO.Golf VI.opel zafira. OPEL KORSEN.Citroen.BMW 530 XD.Fiat.AUDI.
AUDI A4.AUDI A5.Peugeot.BMW X1.BMW X2.BMW X3.BMW X4.BMW X5.BMW X6.bmw gt 530.RANGE ROVER...etj
Informata rreth publikuesit
Orges
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »