SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 tdi 6 shpejtsi viti 2007
Çmimi :
€7,150.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:19
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
139172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5
1.9 Tdi 6shpejtesi
viti 2007
camer,dwd,gps,goma te reja,servis komplet ,,,,
Informata rreth publikuesit
valon
Gjilan
044761521
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »