SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep cherokee
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
Lloji :
Jeep Chreokee
Marshi :
Manual
Karburanti :
Gaz
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
139174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeep cheroke rks i qljamruar ne gjende perfect

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Deçan
049424245
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »