SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Punto
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
ID e produktit :
139181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Punto ngjyr e kuqe shum i rujtun ne gjendje shum te mir, 1.2benzin me dy dyer teper shpenzimet e vogla !!Sigurim edhe 5muajPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Deçan
045-478-224
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »