SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES GLK 220 CDI AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Mercedes GLK
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2012
ID e produktit :
139190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderrueasin AUTOMATIK
OPSIONE ; klimatronik d zonale , timonin sport , komdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze , ulset sport ,
ulset elektrike , nvigacion GPS , tempomat , bordkompjuater ,
radio CD , abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-glk-220-cdi-automatik 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »