SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
0.10
Viti :
2012
ID e produktit :
139191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e kaft metalike . 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur bardh dhe zi , ulset sport ,
ulset me ngrohje , ulset elektrike dhe memory , bordkompjuter ,
tempomat , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD SD ,
navigacion GPS TV HD , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BIXENON ,
senzorat e tejkalimit (SIDE ASSIST ), mbajtesin e distances DISTRONIC ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO , i papur lart PANORAM , abs , esp ,
hapje dhe mbyllje pa qels , AUTO HOLD , airbag , dritaret elektrike ,
fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-passat-cc-2-0-tdi-individual 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »