SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT KANGOO 1,9 DTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:41
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
273,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2000
ID e produktit :
139207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pikapi eshte ne gjendje shume te mire nuk eshte ne hipotek perkthehet menjeher eshte ne emer te firmes dhe mundet te faturohet regjistrim ka deri 07.2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
044955559
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »