SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-benz B 180 cdi 2013
Çmimi :
€11,999.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2013
ID e produktit :
139219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes-benz B 180 cdi 2013 autmatik 7 G
Ne gjendje shum te mir
Shabbn canolli
044557447
Informata rreth publikuesit
Shaban
Prishtinë
044557447
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »